Sekreterler ofislerin görünmeyen kahramanları, iş akışını yöneten perde arkasındaki elemanlardır. İşlerin düzenli ve verimli yürütülmesini sağlayan, profesyonelliği ile fark yaratan kadrolardır. Bu yanıyla sekretersiz bir iş hayatı düşünülemez. Üstelik gelişen yeni modeller sayesinde sekreter hizmeti almak düşündüğünüzden de düşük maliyet ve iş yükü ile mümkün.

Anasayfa > Sekreterlik Hizmetleri

SEKRETERLİK HİZMETLERİ

Sekreterler ofislerin görünmeyen kahramanları, iş akışını yöneten perde arkasındaki elemanlardır. İşlerin düzenli ve verimli yürütülmesini sağlayan, profesyonelliği ile fark yaratan kadrolardır. Bu yanıyla sekretersiz bir iş hayatı düşünülemez. Üstelik gelişen yeni modeller sayesinde sekreter hizmeti almak düşündüğünüzden de düşük maliyet ve iş yükü ile mümkün.

“İşim profesyonel bir biçimde yürüsün hem de maliyeti, iş yükü az olsun” diyen firma sahiplerindenseniz Office Ankyra’nın sunduğu sekreterlik hizmetleri tam size göre. Firmamızın sunduğu sekreterlik hizmetleri sayesinde işinizi bir adım öteye taşırsınız.

Firmanıza bağlı istihdam edeceğiniz bir sekreter için sekreter maaşına ek olarak vergi, SGK, ulaşım ve yemek ödemeleri gibi giderleri karşılamanız gerekir. Sekreter çalıştırmak için ofis şarttır ve ofis açmak beraberinde ciddi maddi yükleri getirir. Hastalık ya da yıllık izinlerde sekreteryanızın boş kalması işlerinizin aksamasına neden olabilir. Office Ankyra’nın profesyonel sekreter kadrosu  ise firmanızın bordrosunda olmayan bir takım oyuncusu olarak hareket eder.

Sanal Ofis - Sekreterlik Hizmeti

DÜŞÜK MALİYET, YÜKSEK PRESTİJ

İşleri aksatmadan büyütmek ve tüm bunları mümkün olan en düşük maliyetle hayata geçirmek tüm şirketler için elzemdir. Hizmet kalitesinde rakiplerinizden üstün ve rekabetçi olmak; müşterilerinizi kurumsallık ve profesyonelliğinizle ikna etmek sizin elinizde. Office Ankyra, Ankara’da sanal ve hazır ofis hizmetlerini uygun fiyata, kaliteli bir şekilde sunmayı kendisine şiar edinmiştir. Office Ankyra’da ihtiyacınıza bağlı olarak kiralayacağınız ofis ile hem prestijli bir ofis ve yasal adrese hem de profesyonel bir kadronun desteğine sahip olursunuz.

Office Ankyra olarak sunduğumuz sekreterlik hizmetleri sayesinde ihtiyacınız olan hizmeti uygun fiyata alırsınız. Aldıkları hizmet içi eğitimler ile kendilerini sürekli geliştiren sekreter kadromuz size ve müşterilerinize profesyonel hizmet sunar. İster sanal ofis kiralayın ister birbirinden şık hazır ofislerimizden birini her iki durumda da sekreterlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

PROFESYONEL SEKRETERLİK HİZMETİ

Sekreterlerimiz firmanıza gelen telefonları firmanız adına yanıtlar. Arayan kişi müzik eşliğinde beklemeye alınarak cep telefonunuz aranır, size bilgi verilir. İsteğinize göre arayan kişi cep telefonunuza aktarılır veya not alınır. Kriz anlarında telefonda stres yönetimi yaparak müşteri kaybının önüne geçmenize yardımcı olur.

Office Ankyra’da telefon trafiğini sizin talepleriniz belirler. Sekreterlerimiz sizin talimatlarınız doğrultusunda firmanıza gelen çağrıları size aktarır veya not alır. Dilerseniz firmanıza adına soruları yanıtlar. Talebinize göre telefon, SMS veya mail yoluyla size bilgi verir. Böylece siz önemsiz telefon trafiği ile bölünmeden işinizi verimli bir şekilde yönetirsiniz.

Sekreterlerimiz firmanıza gelen posta, kargo ve faksların takibini yapar. Ofisinize gelen müşterilerinizi karşılar, tarafınıza yönlendirir. Toplantılarınızda her zaman ulaşabileceğiniz özel asistanınız gibi çalışır. Ekip arkadaşlarımız Office Ankyra’nın zengin ikramlarını, sıcak-soğuk içeceklerini masanıza servis eder.

İş hayatının getirdiği yüksek maliyetlere katlanmadan, Ankara’nın kalbi Çankaya’da sanal veya hazır ofis sahibi olmak ve profesyonel hizmet almak için bizi arayın.