Sanal ofis, firmanızın faaliyetlerini bir lokasyona bağlı kalmadan, işinizi profesyonel bir şekilde yönetmenizi sağlamanın en ekonomik yoludur. Ankara sanal ofis firmaları arasında profesyonelliği ve sektöre yön veren yenilikçi anlayışı ile öne çıkan Office Ankyra, sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile sizi bir adım öteye taşır.

Anasayfa > Sanal Ofis

SANAL OFİS FİYATLARI

Sanal ofis fiyatları, firmanızın faaliyetlerini bir lokasyona bağlı kalmadan, işinizi profesyonel bir şekilde yönetmenizi sağlamanın en ekonomik yoludur. Ankara sanal ofis firmaları arasında profesyonelliği ve sektöre yön veren yenilikçi anlayışı ile öne çıkan Office Ankyra, sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile sizi bir adım öteye taşır.

Ankara Sanal Ofis

SANAL OFİS NEDİR?

Sanal ofis, gününün büyük çoğunluğunu dışarıda geçiren, sürekli ofis alanına ihtiyacı olmayan veya işini farklı şehir ve semtlere büyütmek isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarından doğmuş bir çözümdür. Küçük ve orta boy işletme sahiplerinin minimum giderle, yüksek fayda sağlayabileceği bir hizmet biçimidir. Sanal ofis, avukatlardan yazılım firmalarına, butik ajanslardan derneklere kadar bir çok meslek grubunun tercih ettiği popüler ofis çözümleri arasındadır. Türk Ticaret Kanuna’na göre sanal ofisler yasal olarak iş kurabileceğiniz mekanlardır.

Sanal ofis girişimcileri ev adresini iş adresi olarak göstermenin getirdiği mülk sahiplerinden izin alma, stopaj vergisi ödeme, vergi kalemlerinde artış yükümlülüklerinden kurtarır, profesyonel destek sağlar, kurumsal bir görünüm kazandırır. Sanal ofis kiralayarak işletmeniz için yasal adres temin etmenin yanı sıra profesyonel sekreterlik hizmetlerine erişebilir, müşterilerinizi ağırlayıp, toplantılar yapabilecek ofis alt yapısına sahip olabilirsiniz.

 

SANAL OFİS AVANTAJLARI NELERDİR?

Sanal ofis ekonomiktir

Sanal ofis, yüksek ofis maliyetlerine katlanmanıza gerek olmayan bir ofis çözümüdür. Sanal ofis kiralayarak firmanız için yasal bir adres edinirken ofis kirası, stopaj vergisi, elektrik, su, internet, telefon, doğal gaz faturası ve ofis mobilyası giderlerinden kurtulabilirsiniz. Üstelik personel istihdam etmeden firmanıza özel sekreterlik hizmetlerinden faydalanırsınız.

Sanal ofis ile düşük maliyetle kurumsal hizmete erişirsiniz

Kurumsallık, iş hayatının en temel yapı taşlarındandır. Sanal ofis hizmeti sayesinde profesyonel bir ekibin desteğine düşük maliyetle erişirsiniz. Ofis çalışması ve toplantılar için de sanal ofis ekonomik, aynı zamanda kurumsal bir çözümdür.

İşinizi büyütmenizi destekler

Yapacağınız tüm masraflar, işiniz için yapacağınız harcamaların önüne geçer. Sanal ofis hizmeti sayesinde birikiminizi işiniz için yatırıma dönüştürebilirsiniz. Alacağınız profesyonel destek verimliliğiniz artırır.

OFFİCE ANKYRA İLE İŞİNİZİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYIN

Office Ankyra, sanal ofis çözümleri ile girişimcilere ve firma sahiplerine profesyonel bir çalışma ortamı sunar. Kurulduğu 2017 yılından bu yana 300’ün üzerinde firmaya hizmet veren firmamız, ISO 9001:2015 Kalite Belgesini sektörde alan ilk firmadır.

Ankara sanal ofis firmalarından Office Ankyra’nın sunduğu sanal ofis hizmeti ile firmanız için Ankara’da prestijli bir adrese ve işini ciddiyetle yapan, uzman bir ekibin desteğine sahip olursunuz.

Firmamızın girişimcilere ücretsiz olarak sunduğu muhasebe, bilişim ve web ve marka danışmanlığı  sayesinde işinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Uzman danışman kadromuz şirket kuruluşundan KOSGEB hibe başvurusuna, bilişim yatırımlarınızdan muhasebe ihtiyaçlarınıza dek geniş bir yelpazede size yol gösterir.

Ofis işleri profesyonellik ve ciddiyet ister. Profesyonel ekibimiz, posta ve kargolarınızın takibini yapar, müşterilerinizi karşılar. Özelleştirilmiş teknik altyapısıyla şirketinize tahsis edilen telefon hattına gelen çağrılar, Office Ankyra’nın uzman ekibi tarafından yanıtlanır. Ekibimiz, firmanıza gelen aramaları profesyonel bir şekilde karşılar, telefonda stres yönetimi yaparak kriz anlarını yönetmenizi sağlar. Siz bir yandan Office Ankyra’nın düzenli temizlenen ofisinde, masanıza servis edilen içeçek ve ikramların keyfini çıkarırken, bir yandan da işinizi büyütebilirsiniz.

Office Ankyra, sanal ofis paketi ile birlikte aylık 15 saat ücretsiz ofis kullanım hakkına sahip olursunuz. Gerek duyduğunuzda uygun fiyatlarla toplantı odamızı kiralayabilir, misafirlerinizi ekibimizin desteği ile ağırlayabilirsiniz.

Office Ankyra’nın sunduğu tüm bu hizmetlere ulaşmak size bir telefon kadar yakın. Bizi arayın veya ofisimize gelin farkımızı bizden dinleyin.