Aylık, günlük hatta saatlik kullanılabilen kiralık hazır ofis hizmetleri, firmalar için işlevsel ve ekonomik çözüm sunuyor. Özellikle KOBİ'lerin rağbet ettiği günlük ofis kiralama Ankara’da sıklıkla başvurulan yöntemler arasında yer alıyor.

Anasayfa > Saatlik ve Günlük Çözümler

SAATLİK VE GÜNLÜK ÇÖZÜMLER

Aylık, günlük hatta saatlik kullanılabilen kiralık hazır ofis hizmetleri, firmalar için işlevsel ve ekonomik çözüm sunuyor. Özellikle KOBİ’lerin rağbet ettiği günlük ofis kiralama Ankara’da sıklıkla başvurulan yöntemler arasında yer alıyor.

Devir ekonomi devri. Başta KOBİ’ler olmak üzere birçok şirket, kiralama maliyetlerini düşürmek amacıyla günlük veya saatlik kiralama modeline geçti. “İhtiyaç anında kullan” modeli olarak da adlandırılan bu sistemde firmalar ayda bir iki kez kullanacakları mekanlar yerine günlük ofis kiralama hatta saatlik ofis kiralama yoluna gidiyor.

Sanal Ofis - Saatlik Günlük Çözümler

GÜNLÜK VE SAATLİK OFİS KİRALAMA SEÇENEĞİ İLE MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Değişen çalışma alışkanlıkları ve yeni ofis kurma maliyetlerinin yüksekliği firmaları, sanal ve hazır ofis kiralama seçeneklerine yönlendiriyor. Hazır ofis firmalarının sunduğu saatlik ve günlük ofis veya toplantı odası kiralama seçenekleri, firmaların maliyetlerini düşürürken verimliliğini artıran bir rol oynuyor. Günlük ve saatlik olarak kiralanabilen hazır ofisler ile iş insanları yüzde 70’i aşan tasarruf sağlıyor.

Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinden olan Ankara merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı nedeniyle çok sayıda firmanın tercih ettiği adresler arasında yer alıyor. Günlük ofis kiralama Ankara’da sıklıkla başvurulan yöntemlerin başında geliyor. Office Ankyra, merkezi konumu, konforlu ofis ve toplantı odaları ile şirketlerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılıyor.

Kurulduğu 2017 yılından bu yana kaliteden taviz vermeden hizmet sunan Office Ankyra, Ankara’da günlük ofis kiralama, saatlik ofis kiralama ve toplantı odası kiralama hizmetlerini veriyor. ISO 9001:2015 Kalite Belgesini sektörde alan ilk firma olan Office Ankyra şirketinizin prestijine prestij katma ilkesi ile hareket ediyor.

Ankara günlük ofis kiralama firmalarından Office Ankyra’da günlük veya saatlik ofis kiraladığınızda alacağınız hizmet ile uzun dönemli ofis kiralamada alacağınız hizmet arasında fark olmaz. Ekibimiz toplantılarınız ve ofis ihtiyaçlarınızda size profesyonel hizmet sunar. Toplantılarınızda ihtiyaç anında ulaşabileceğiniz sekreterlerimiz firmanızın sekreteri gibi çalışır. Toplantı katılımcılarınıza salona kadar eşlik eder, siz toplantıdayken geniş aperatif ve içecek menüsünden ikramlar sunar. 

Office Ankyra’da saatlik ve günlük ofis kiralam çözümünden faydalanma sınırı yoktur. Ay içerisinde dilediğiniz kadar günlük ofis kiralaması yapabilir, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da saatlik ve günlük çözümlere ulaşmak size bir telefon kadar yakın. Office Ankyra kalitesi ile tanışmak, geniş hizmet yelpazemiz hakkında bilgi almak için bizi arayın. Dilerseniz Office Ankyra’ya gelin ekip arkadaşlarımız ile tanışın, ofislerimizi inceleyin.