Anasayfa > Kurumsal > Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Office Ankyra, Ankara’da sanal ve hazır ofis ihtiyacı olan girişimcilere en kaliteli hizmeti sunar. Office Ankyra, kiralık sanal ofis ve kiralık hazır ofis arayan işletmelerin tüm ofis ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılar, işletme sahiplerinin işlerini büyütmelerine destek olur.

Office Ankyra’da müşteri memnuniyeti her şeyden üstündür. “Kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak gören Office Ankyra sektörde bir ilke imza atarak kalitesini belgelemiştir.

Office Ankyra “Kombine Büro Yönetim Hizmeti Faaliyetleri (Bir ücret veya sözleşme temelinde sekreterlik, finansal planlama, faturalama ve kayıt tutulması, personel ve posta vb. hizmetlerin kombinasyonunun sağlanması) alanında kalitesini ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile sertifikalandırmıştır.

Office Ankyra olarak yürüttüğümüz sanal ofis kiralama, hazır ofis kiralma, toplantı odası kiralama hizmetlerinde kaliteyi zorunluluk olarak görüyoruz. Hizmet kalitemizi, hizmetlerimizden faydalanan firma sahiplerinin de önerileri ile her zaman daha yükseğe taşımak için çalışıyoruz.

Bu çerçevede Office Ankyra olarak

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak
  • Hizmetimizden faydalanan firma sahiplerinin görüşlerinden faydalanarak hizmet kalitemizi bir üst noktaya taşımak
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmek.
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vermek.
  • Hizmetimizden faydalanan firmalarımız için  kaliteli ve güncel danışmanlık hizmeti vermek
  • Yasalara ve mevzuata uygun çalışmak
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle girişim ekosisteminin ve Ankara’nın gelişmesine yardımcı olmak

 ilkeleri ile hizmet veriyoruz.