Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Office Ankyra, 2017 yılında Ankara’da kuruldu. Kendisi de sektörün içinden gelen bu yanıyla firmaların ihtiyaçlarını bilen Serol Aktaş tarafından kurulan Office Ankyra, kurulduğu günden bu yana sektöre getirdiği yenilikler ile adından söz ettirdi.

Office Ankyra, ismini Ankara’nın eski ismi olan ‘Ankyra’dan aldı. ‘Güvenli yer’, ‘Güvenli liman’ ve ‘gemi çapası’ anlamını da taşıyan Ankyra bugünkü adıyla Ankara tarih boyunca önemli uygarlıklara ev sahipliği yaptı. Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı Kurtuluş Savaşı’nın karargahı olarak seçilen Ankara, milli mücadelenin, hürriyet ve bağımsızlığa kavuşma savaşının merkezi oldu. Ankara, TBMM’nin açılışından cumhuriyetin ilanına kadar sayısız tarihi olaya sahne oldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olan Ankara, Türkiye’nin önemli ticaret merkezleri arasında sayılıyor. Ankara merkezi konumu ve ulaşım kolaylığının yanı sıra sunduğu geniş olanaklarla da iş dünyasının kalbinin attığı şehirlerimiz arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu nedenle merkez olarak Ankara’yı seçtik.

MİSYONUMUZ

Office Ankyra olarak Ankara’da kombine büro yönetim hizmetleri alanında çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Hazır ve sanal ofis alanlarında adı kalite ile anılan bir firma olarak misyonumuz firma sahiplerine ve girişimcilere kendilerini güvende hissedecekleri bir ofis alanı sağlamaktır. Kaliteden ödün vermeyen Office Ankyra hizmet kalitesini ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile güvence altına alan ilk sanal ve hazır ofis firması olmuştur.

Geleneksel ofis maliyetleri ve iş yükü yerine sanal veya hazır ofis seçeneğini tercih eden girişimcilerden profesyonellere düşük maliyet ile modern ofisler, toplantı alanları sunuyoruz.

Alanında uzman kişilerden oluşan muhasebe, bilişim ve web ile marka danışmanlarımız firmalarımızın emin adımlarla büyümesi için yardımcı olurken, profesyonel ofis çalışanlarımız firmalarımıza kurumsal hizmet sunuyor. Profesyonel sekreterlik hizmetlerinin yanı sıra kolay ulaşım imkanı, açık mutfağı, ofis tasarımları ile göz dolduran Office Ankyra yasal adres temininden toplantı organizasyonlarına dek şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm sunar. Office Ankyra firmalara en uygun maliyetle maksimum verimlilikte çalışma ortamları sağlar.

VİZYONUMUZ

Office Ankyra sektörle birlikte büyümeyi kendine vizyon seçmiş bir firmadır. Bu yanıyla genç girişimcilere destek vermek için çeşitli etkinliklere sponsor olmuş, Office Ankyra’nın olanaklarını genç girişimcilere sunmuştur. Kadın girişimciler için avantajlı üyelik paketleri hazırlayan Office Ankyra Mart ayında kurulan kadın hakları savunucusu derneklere ofis sponsoru olmuştur.

Office Ankyra’yı tercih eden firmaların başarılarını kendi başarısı sayan Office Ankyra olarak sanal ve hazır ofis alanında marka haline gelmeyi, yeni şubelerle büyümeyi hedefliyoruz.